SAFARI to miejsce, w którym dzieci czują się bezpieczne, są radosne i uśmiechnięte. To właśnie tu nawiążą się pierwsze znajomości, przyjaźnie a dziecko rozwinie swoje skrywane zdolności intelektualne, manualne i muzyczne.

Dzień urodzin to najbardziej oczekiwany dzień przez każde dziecko. Ważny zarówno dla samych dzieci, jak i ich rodziców. W tym dniu odwiedzają nas przyjaciele, otrzymujemy prezenty, jest tort ze świeczkami, jesteśmy traktowani szczególnie, a przede wszystkim ... spełniają się marzenia! :)

Dlatego jeśli chcesz, aby ten dzień był wyjątkowy dla Twojego dziecka, zapraszamy do naszego przyjaznego Safari. Wspólnie spełnimy marzenia Twojej pociechy i pomożemy Wam zorganizować Ten dzień według tematu przewodniego, który Ty lub Twoje dziecko zaproponujecie. Gwarantujemy niezapomniane, pełne radości chwile oraz wspaniałą zabawę! :)

Przyjęcie urodzinowe w Żłobku Safari


Przyjęcia urodzinowe organizowane są przez cały tydzień: Pn – Pt w godz. 17:30 – 20:00 oraz Sb i Nd w godz. 11:00 – 19:00


Oferujemy:


  • wynajęcie sali na 2h = 250zł (przy rezerwacji do 10 osób)


  • W cenie zapewniamy: szampan, poczęstunek,kolorową zastawę dla dzieci, przybranie sali,muzyka, czapeczki i trąbki urodzinowe dla wszystkich, możliwość korzystania ze wszystkich zabawek w Safari.

  • przedłużenie urodzin o każdą kolejną godzinę = 60 zł
  • tort = istnieje możliwość zamówienia bajecznego tortu w cukierni

  • Za wcześniejszym uzgodnieniem (ceny zgodne z cennikiem cukierni).
Dodatkowo na życzenie proponujemy:

  • malowanie twarzy
  • animator zabawy, który poprowadzi proste zabawy z dziećmi
  • bańki mydlane (wytwarzane przez specjalną maszynę)

Aktualności

Przyjmujemy zapisy dzieci w wieku od 20 tygodnia. 5 dni adaptacyjnych do 2 godz. dziennie GRATIS! Zniki dla rodzenstwa 10%

+ Zobacz więcej ...

Plan dnia

Oferujemy idealne warunki do rozwoju dziecka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem dnia naszych maluszków.

+ Zobacz więcej ...

Oferta urodzinowa

Dzień urodzin to najbardziej oczekiwany dzień przez każde dziecko. Wspólnie spełnimy marzenia Twojej pociechy.

+ Zobacz więcej ...

Regulamin

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem żłobka SAFARI. Żłobek Safari jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat

+ Zobacz więcej ...